O MNIE

 

av

Cześć!

Mam na imię Karolina i jestem autorem tego bloga.

Mam … lat – nie, nie napiszę ile mam lat. W pewnym wieku człowiek nie powinien się już tym chwalić 😉 Dość, że posiadam wystarczająco dużo doświadczenia zebranego przez lata pracy, by wiedzieć (mniej więcej) czego w życiu chcę.

Z wykształcenia jestem germanistą, ale poza krótkotrwałym epizodem nauczycielskim nie miałam z tym zawodem do czynienia. Znajomość niemieckiego wpłynęła natomiast dość mocno na moją późniejszą „karierę” i długie lata spędziłam w biurze na stanowiskach różnych. Mój najdłuższy romans, trwający zresztą po dziś dzień, zawarłam z marketingiem i PR-em.

Skąd tematyka bloga? Fotografia od zawsze była moją pasją (zaraz obok czytania książek i leżenia brzuchem do góry), a wierzę, że tylko życie z pasją ma sens. Fotografuję wszystko i wszystkich czym tylko się da, również telefonem i rzadko, ale jednak, tabletem. Chciałabym się z Wami podzielić moimi zdjęciami, ale także przemyśleniami i problemami, na jakie może trafić fotograf-amator.

Prywatnie jestem Matką Dwóch Synów, na co dzień Słomianą wdową i, uwierzcie mi, czasem dostaję na głowę. O naszych perypetiach możecie poczytać na moim drugim blogu – Wariacje (nie zawsze) na temat. Jestem pewna, że kiedy tylko tam zajrzycie, zrozumiecie, że Fotografia może być też odskocznią od życia codziennego 😉

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie!

Karolina